III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju

Go down 
+10
chapo
Tose
J:o)ker-
Norex
Cesa
sezdesetosmasi
chorba
RonaldoLuisNazarioDeLima
Fabio
The_Wall
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub ruj 15, 2007 5:38 pm

Ubojit post shulac skroz ubojit
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub ruj 15, 2007 9:07 pm

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 VegetaPikantS

VEGETA OWNS
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub ruj 15, 2007 10:02 pm

ajme koji spameri lol
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub ruj 15, 2007 10:39 pm

ko di kako zasto?
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimened ruj 16, 2007 10:12 am

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Spam
[Vrh] Go down
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimened ruj 16, 2007 11:02 am

Česa je u pravu daj nemojte baš tako očito spammat
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 8:28 pm

Mislin procitajte naslov ove teme. Cesa zasto si ti svoje komentare ostavlja ovde?!!! Pogotovo zato sta su jos spamovi
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 9:14 pm

ovaj topic je totalno skrenija s teme!!
zato nebudite debili i drzite se teme
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 9:34 pm

daj neka netko malo pokrene ovaj topic... ja bi ali neznam kako affraid affraid
[Vrh] Go down
*babygirl*
Početnik
Početnik
*babygirl*


Broj postova : 23
Registration date : 18.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimečet lis 04, 2007 11:32 pm

EVO soldo:::: aaaaaamo SVI NA OVAJ TOPIC Very Happy
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimečet lis 04, 2007 11:52 pm

ja se ne smatram normalnim muskarcem.............


al mislim da svi znamo koja je najlipsa zenska u skoli iako je ja ne smatrma najlipsom jer iman drukcije poimanje ljepote...........
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:07 am

koja?
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
jedna m@l@ crna
Noob
Noob



Broj postova : 5
Registration date : 24.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:28 am

i ja san zensko...i nisan sestra od tog nekog kojeg ste vi rekli...i nemastovit van je topic
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 11:32 am

mala crna je ivina sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 1:18 pm

Siki je napisao/la:
koja?


evo neke zenske koje ljudi okolo koje ja znan smatraju najlipsim:
1. iz 3.B- tea (plavusa) i tanja
2.ostatak smjene- kruna(4.C), andrea(4.C), tina (plavusa, jedna razred nije bitno koji), onda dvi prvasice ne znan im ime al se druga ekipa iz moga razreda dosta mota oko njih- ovo koliko san ja primjetija i cuja od drugih ljudi........



ja mislim da bi prije svega covik triba gledat kako bi mu bilo da bude sa nekon zenskon pa onda lipotu, ovako ide po mome:
1.3.B- jenny i tina
2.ostatak skole- petra z., karla k., tina (plavusa, gore navedena), andrea(ne moj razred) i mozda jos dvi ili tri prvasice al ih nisan dovoljno upozna...............
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 8:08 pm

nemamo ni blizu slican ukus hehe Neutral
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 8:32 pm

shadow_play je napisao/la:
Siki je napisao/la:
koja?


evo neke zenske koje ljudi okolo koje ja znan smatraju najlipsim:
1. iz 3.B- tea (plavusa) i tanja
2.ostatak smjene- kruna(4.C), andrea(4.C), tina (plavusa, jedna razred nije bitno koji), onda dvi prvasice ne znan im ime al se druga ekipa iz moga razreda dosta mota oko njih- ovo koliko san ja primjetija i cuja od drugih ljudi........



ja mislim da bi prije svega covik triba gledat kako bi mu bilo da bude sa nekon zenskon pa onda lipotu, ovako ide po mome:
1.3.B- jenny i tina
2.ostatak skole- petra z., karla k., tina (plavusa, gore navedena), andrea(ne moj razred) i mozda jos dvi ili tri prvasice al ih nisan dovoljno upozna...............

Imaš jebeno glupo čudan ukus...
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 9:27 pm

a e! da jenny!!!
pa di ti gledas! u nebo?


[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 9:47 pm

jedna m@l@ crna je napisao/la:
i ja san zensko...i nisan sestra od tog nekog kojeg ste vi rekli...i nemastovit van je topic


aj pls prvo se predstavi a drugo ako si zensko onda ovo nije topic za tebe
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 9:54 pm

Vi ste svi frikovi. . heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ


Zadnja promjena: ; sub lis 06, 2007 12:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimepet lis 05, 2007 10:13 pm

The_Wall je napisao/la:
Vi ste svi frikovi. Tina van je top zenska u skoli. heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... (Tina nisan te usporedija sa marijon). A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ



nisan ja reka da se motam oko prvasica samo san reka da bi bilo pametnije nekom liku bit sa prvasicom (ako nije prevelika razlika u godinama) nego sa nekim drugim zenskama...............


a sta se tice najboljih zenski u skoli ako mislis na prvu listu to ti je ono sta su meni ljudi koje znan govorili da ime je dobra da im je super itd........a ona moja lista pise ti lipo da su to one zenske s kojima smatram da bi liku bilo najpametnije bit sta znaci ne samo vanjski izgleda pa da ispadne da je neka kurva umisljena itd. nego zenske koje su legende, znaju se zajebavat i jos uz to ne izgledaju lose.

P.S. tina i andrea koje san nave nisu prvasice..................a one prve dvi su moj razred
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub lis 06, 2007 2:07 am

shadow_play je napisao/la:
The_Wall je napisao/la:
Vi ste svi frikovi. Tina van je top zenska u skoli. heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... (Tina nisan te usporedija sa marijon). A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ



nisan ja reka da se motam oko prvasica samo san reka da bi bilo pametnije nekom liku bit sa prvasicom (ako nije prevelika razlika u godinama) nego sa nekim drugim zenskama...............


a sta se tice najboljih zenski u skoli ako mislis na prvu listu to ti je ono sta su meni ljudi koje znan govorili da ime je dobra da im je super itd........a ona moja lista pise ti lipo da su to one zenske s kojima smatram da bi liku bilo najpametnije bit sta znaci ne samo vanjski izgleda pa da ispadne da je neka kurva umisljena itd. nego zenske koje su legende, znaju se zajebavat i jos uz to ne izgledaju lose.

P.S. tina i andrea koje san nave nisu prvasice..................a one prve dvi su moj razred

slazen se sa tobon smrade. Neke prvasice znaju bit dosta zrelije i bolje od nekih umisljenih,glupih starijih princezica

Jadne lipe zenske u mijocu, uzdizu ih na tron sexy bozanstva, a ustvari je prica drugcija. Ko visoko leti, nisko pada. Zapamtite to glupace umisljene, i sitite se kad budete same na socijalnom sa 40 godina,troje dice i starim oronjalim vibratorom bez baterija!!!!
[Vrh] Go down
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub lis 06, 2007 12:40 pm

Volin_Stori_Grod je napisao/la:
shadow_play je napisao/la:
The_Wall je napisao/la:
Vi ste svi frikovi. Tina van je top zenska u skoli. heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... (Tina nisan te usporedija sa marijon). A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ



nisan ja reka da se motam oko prvasica samo san reka da bi bilo pametnije nekom liku bit sa prvasicom (ako nije prevelika razlika u godinama) nego sa nekim drugim zenskama...............


a sta se tice najboljih zenski u skoli ako mislis na prvu listu to ti je ono sta su meni ljudi koje znan govorili da ime je dobra da im je super itd........a ona moja lista pise ti lipo da su to one zenske s kojima smatram da bi liku bilo najpametnije bit sta znaci ne samo vanjski izgleda pa da ispadne da je neka kurva umisljena itd. nego zenske koje su legende, znaju se zajebavat i jos uz to ne izgledaju lose.

P.S. tina i andrea koje san nave nisu prvasice..................a one prve dvi su moj razred

slazen se sa tobon smrade. Neke prvasice znaju bit dosta zrelije i bolje od nekih umisljenih,glupih starijih princezica

Jadne lipe zenske u mijocu, uzdizu ih na tron sexy bozanstva, a ustvari je prica drugcija. Ko visoko leti, nisko pada. Zapamtite to glupace umisljene, i sitite se kad budete same na socijalnom sa 40 godina,troje dice i starim oronjalim vibratorom bez baterija!!!!

Kralju najjaći si
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub lis 06, 2007 1:01 pm

shadow_play je napisao/la:
The_Wall je napisao/la:
Vi ste svi frikovi. Tina van je top zenska u skoli. heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... (Tina nisan te usporedija sa marijon). A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ



nisan ja reka da se motam oko prvasica samo san reka da bi bilo pametnije nekom liku bit sa prvasicom (ako nije prevelika razlika u godinama) nego sa nekim drugim zenskama...............


a sta se tice najboljih zenski u skoli ako mislis na prvu listu to ti je ono sta su meni ljudi koje znan govorili da ime je dobra da im je super itd........a ona moja lista pise ti lipo da su to one zenske s kojima smatram da bi liku bilo najpametnije bit sta znaci ne samo vanjski izgleda pa da ispadne da je neka kurva umisljena itd. nego zenske koje su legende, znaju se zajebavat i jos uz to ne izgledaju lose.

P.S. tina i andrea koje san nave nisu prvasice..................a one prve dvi su moj razred

ma maglicu mos bit sa kin oces necu ti vise nista srat.. uostalon sta mene to briga. samo nemoj bit sa marijon Razz
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitimesub lis 06, 2007 3:53 pm

The_Wall je napisao/la:
shadow_play je napisao/la:
The_Wall je napisao/la:
Vi ste svi frikovi. Tina van je top zenska u skoli. heloooo!!! jos ce napisat da je marija najbolja u skoli. lol ono stvarno... (Tina nisan te usporedija sa marijon). A ti maglicu si sine redikul - maturant a motas se oko prvasica. Ipak mislin da su one prezrele za tebe pridji na osnovnu skolu ili vrtic. Razz Razz Od pun tintilinić najboljih zenskih u skoli pogodija si ono samo teu. LOLZ



nisan ja reka da se motam oko prvasica samo san reka da bi bilo pametnije nekom liku bit sa prvasicom (ako nije prevelika razlika u godinama) nego sa nekim drugim zenskama...............


a sta se tice najboljih zenski u skoli ako mislis na prvu listu to ti je ono sta su meni ljudi koje znan govorili da ime je dobra da im je super itd........a ona moja lista pise ti lipo da su to one zenske s kojima smatram da bi liku bilo najpametnije bit sta znaci ne samo vanjski izgleda pa da ispadne da je neka kurva umisljena itd. nego zenske koje su legende, znaju se zajebavat i jos uz to ne izgledaju lose.

P.S. tina i andrea koje san nave nisu prvasice..................a one prve dvi su moj razred

ma maglicu mos bit sa kin oces necu ti vise nista srat.. uostalon sta mene to briga. samo nemoj bit sa marijon Razz
a sta bi to tebe smetalo ili? Nikad nisi cujo za animalizam? study
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Filmovi koji dolaze!

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Ostalo-
Forum(o)Bir: