III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ko bi u spanjolsku???

Go down 
+11
Cesa
shadow_play
2ntle
pudlica
DuJe_St
The_Wall
*babygirl*
RonaldoLuisNazarioDeLima
ja ;)
chapo
Tose
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 13, 2008 6:04 pm

flamenco je napisao/la:
Tose je napisao/la:
flamenco je napisao/la:
pa ljudi moji,ja sam mislio da je naš razred iz imućnih obitelji,pa svi smo lovaši... affraid
pa zašto onda ne idemo u španjolsku(plaže,alkohol,cure,gitare... drunken )
ma šalim se,koliko je god španjolska ekstra(a skkkuuuppa je ajme majko,brrr)irska je ipak pravi teren za nas katolike i domoljube.Zelenilo,crkva,vjera,topli ljudi(ne kažem da su španjolci hladni,haha),piva,irski folk da ne govorim(evo taman sviram malo Embarassed ).... cheers

ne znan ko si al ti nisu sve na broju

a stari ti si kao učenik "neke"gimnazije jel??
pa možeš napisat ...neznam tko si ali ti nisu sve na broju...(uviđaš li paradoks,pitaj učiteljicu što je to,hahah)to samo takovi kojima nije sve na broju mogu napisat..hahaha
šta treba biti ozbiljan kao ti 24 sata jel,hahah...a je da ti si toše,pardon anđeo...još ti moraš pure i mlijeka papat...stari nisam zlonamjeran samo se zajebavam malo na ciničan način lol!


DAj sine aj se udri nogon u glavu... debil si vidise po tome sta si uzivljen u irsku jer si KATOLIK!!! Koji retaj brale
[Vrh] Go down
 
Ko bi u spanjolsku???
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Škola-
Forum(o)Bir: