III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo

Go down 
+3
ja ;)
RonaldoLuisNazarioDeLima
The_Wall
7 posters
Autor/icaPoruka
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 3:54 pm

Ja neznan koji su to uzivljenici sta ih zanima to djecije smece?!!!
Jer koliko mi je poznato to je "JEDINI" razlog zasto idemo u Pariz-- tako je kruna rekla danas. Ako je to jedini razlog onda vas molin da jos jedan put promislite jer je bolje ne gubit taj dan na pariz i ostat u Irskoj.
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:19 pm

SLAVIA SLAVIA!
arsenal nece prezivit udarnu cetvorku slavie:
-senkerik
-belaid
-kalivoda
-pudil
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:20 pm

Daj ne seri sad na ovu temu ja san ozibiljno posta. Odgovarajte normalno santa
[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 5:00 pm

ja ne bi da 'gubimo' 2 dana za pariz samo zbog tog eurodisneya jer u onin ponudama koje smo dobili piše da se ide samo od podne pa dok ne zatvori - a to je dovoljno za cile 2 vožnje i to ako taj dan ne bude pretjerane gužve...zaključak = bez disneya
al neki ljudi (nisan među njima...) su sigurno rekli da bi išli u eurodisney, tako da triba s njima pričat! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
[AllStar]
Pro član
Pro član
[AllStar]


Broj postova : 42
Age : 33
Location : Split
Registration date : 05.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 7:01 pm

Ako je vecina za eurodisney onda ok ali ako je to samo par pojedinaca e pa onda je to glupo
zasto trosit 1-2 dana na eurodisney kad i necemo sve vidit jer uvik triba cekat na bilo sta
bolje to provest u irskoj
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 05, 2007 8:23 pm

schulac i roko su napravili ponudu samo irska sta vise dana i ja san reka ocu da podrzi tu ponudu jer putujemo manje i bar cemo vidit irsku, ako odemo u pariz onda necemo vidit ne jedno ni drugo jer smo premalo na jednom mistu
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimeuto stu 06, 2007 3:37 pm

bounce bounce bounce bounce ČEŠKA!
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:12 am

w8 samo malo!! Ko je uopce od nas spominja da mi idemo u Pariz samo radi Eurodisneya??! pa idemo u eurodisney samo zato sta smo u Parizu pa eto da i to vidimo.... ja mislim da ipak u Parizu ima puno stvari koje vridi vidit i da su ove priče kako idemo u Pariz samo zato šta mi inzistiramo na Eurodisneyu u najmanju ruku SMIJEŠNE.


točka
[Vrh] Go down
*babygirl*
Početnik
Početnik
*babygirl*


Broj postova : 23
Registration date : 18.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 26, 2007 2:10 am

Slazem se sa Soldom, molim lijepo ko to ide u Pariz samo radi disneya??
Ja sigurno ne, sta se mene tice mogu ga odma izbacit, ali Paris ostaje, dakle u paris radi parisa.


Da su sculac i rokac napravili ponudu,,,mislin koji je vama,,,do 15.12. triba ono uplatit i amen, a ne sad neke ponude,,,ili uzmi ili ostavi.
[Vrh] Go down
*babygirl*
Početnik
Početnik
*babygirl*


Broj postova : 23
Registration date : 18.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 26, 2007 2:11 am

haha, tek san sad ubrala sikija sa ceskon,,,a cara..
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimepon stu 26, 2007 2:54 pm

ajmo mi sad svi ustat na satu razredne i reci:
NE!!!!!!!!!!!!!!!!







Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitimečet stu 29, 2007 11:12 pm

Aj sad se svi ka pravite glupi ovde....

Dan prije roditeljskog razrednica je usla u razred i rekla da smo mi izabrali pariz iskljucivo radi eurodisneya i pitala jel se ko ne slaze sa tin pa ste svi lipo mucali... sto ce reci....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Empty
PostajNaslov: Re: Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo   Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koga zanima Eurodisney?? Pogledajte ovo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Ostalo-
Forum(o)Bir: